EKİBİMİZ

Serkan Açıkgöz
CEO - Kurucu

Serkan Açıkgöz

CEO - Kurucu

0532 711 5106
info@networkbilgisayar.net

Muammer Ilıpınar
Tekniker

Muammer Ilıpınar

Tekniker

muammer@networkbilgisayar.net

Onur Uzgur
Mobil Teknoloji Uzmanı

Onur Uzgur

Mobil Teknoloji Uzmanı

ouzgur@networkbilgisayar.net

Erhan Türkhan
Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı

Erhan Türkhan

Sistem, Ağ ve Güvenlik Uzmanı

0530 630 2718
erhan@networkbilgisayar.net

Oğuzhan Solmaz
Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Oğuzhan Solmaz

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

0539 239 0200
ogzhnslmz@networkbilgisayar.net

Abdullah Al-Tabbaa
Teknik Servis Uzmanı

Abdullah Al-Tabbaa

Teknik Servis Uzmanı

abdullah@networkbilgisayar.net

Nurullah Altunay
Teknik Servis Uzmanı

Nurullah Altunay

Teknik Servis Uzmanı

nurullah@networkbilgisayar.net

Hakan Dikbaş
Teknik Servis Uzmanı

Hakan Dikbaş

Teknik Servis Uzmanı

hakandikbas@networkbilgisayar.net

Ramazan Ilıpınar
Teknik Servis Uzmanı

Ramazan Ilıpınar

Teknik Servis Uzmanı

ramazan@networkbilgisayar.net

Evren Özgüner
Grafik Tasarım Uzmanı

Evren Özgüner

Grafik Tasarım Uzmanı
Fotoğrafçı
Web Tasarım Uzmanı

0534 629 4239
evren@networkbilgisayar.net

Murat Özböler
E-Ticaret Uzmanı

Murat Özböler

E-Ticaret Uzmanı

0538 213 4637
murat@networkbilgisayar.net

Safa Özhazinedar
Grafik ve Animasyon Uzmanı

Safa Özhazinedar

Grafik ve Animasyon Uzmanı
3 Boyutlu Modelleme Uzmanı

0543 208 0523
safa@networkbilgisayar.net

Ali Kemal Küçük
Fotoğrafçı

Ali Kemal Küçük

Fotoğrafçı
Grafik Tasarım Uzmanı
E-Ticaret Uzmanı

0505 107 8671
ali@networkbilgisayar.net

Emre Küçük
Bilişim Uzmanı

Emre Küçük

Bilişim Uzmanı
Web Tasarım Uzmanı
Yazılım Uzmanı
Seo Uzmanı
E-Ticaret Uzmanı

0544 678 0961
support@networkbilgisayar.net